Vážení zákazníci a příznivci značky ŠKODA.

Naše společnost AUTO DUBINA, a.s. je Autorizovaný servis vozů ŠKODA.

Naší činností je provádění záručních a pozáručních oprav, servis karoserie a laku, komplexní vypořádání pojistných událostí, prodej originálních dílů a příslušenství.

Co se týče našeho servisu snažíme se plnit náš slib být přístupní prostřednictvím naších týmu techniků, kteří jsou pravidelně odborně školené v školících centrech výrobního závodu, jejich ochotou, rychlostí a technickým znalostem pomáhat zákazníkům. Cílem naší společnosti je poskytovat komplexní služby, my ve společnosti AUTO DUBINA, a.s. jsme přesvědčeni, že i vaše auto si zaslouží to nejlepší a snažíme se proto ve všem co děláme, naplnit ty nejvyšší standardy.

Naše společnost provádí záruční opravy, pozáruční opravy, servis vozu, opravy, servis karosérií a laku, vypořádání pojistných události, mobil servis, Opravy karosérii se provádějí výhradně z použitím Škoda originálních dílů, naši pracovníci Vám zaručí, že Vaše vozidlo bylo opraveno v souladu s nejvyššími možnými standardy. Lak karosérie provádí naši vysoce kvalifikování technici, využívající nejlepší barvy a vybavení k zajištění toho, že výsledný lak se kvalitou rovná továrnímu. V případě nehody Vašeho vozu vyřídíme pojistnou událost s pojišťovnou. Jsme smluvní partneři s předními pojišťovnami na trhu ALLIANZ, Česká pojišťovna, Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna. Při pojistné události Vám můžeme poskytnout náhradní vozidlo.

Naše společnost provozuje mycí linku na které si můžete Vaše auto umýt sami v krytém stání s tlakovou vodou, nebo v samoobslužné mycí lince.

Ke komplexní službě můžeme přiřadit MOBIL servis, který je dosažitelný sedm dní v týdnu, 24 hodin.

K servisu a opravám vozidel se rovněž zabýváme prodejem Originálních náhradních dílů ŠKODA a příslušenství. Pro vozy starších čtyř let nabízíme Šekovou knížku kde se pohybují slevy na Originální náhradní díly Škoda ve výši 10-20% na vybrané díly jako brzdy, spojka, výfuky, příslušenství, aj.

Dále nabízíme náhradní díly třídy ECONOMY a díly výměnným způsobem.

V naší provozovně ve spolupráci s odbornými školami se snažíme vychovávat budoucí mechaniky, karosáře, lakýrníky.

naše firma AUTO DUBINA, a.s. je držitelem ISO 9001 certifikovanou karosárnu a lakovnu.