Škoda 3x servis zdarma

AUTORIZOVANÝ SERVIS

Vážení zákazníci a příznivci značky Škoda.

Naše společnost AUTO DUBINA, a.s. je autorizovaný servisní partner vozů Škoda.

Naší činností je provádění záručních a pozáručních oprav, servis karoserie a laku, komplexní vypořádání pojistných událostí, prodej originálních dílů a příslušenství.

Co se týče našeho servisu, snažíme se plnit náš slib být přístupní prostřednictvím našeho týmu techniků, kteří jsou pravidelně odborně školeni v školících centrech výrobního závodu. Jejich ochotou, rychlostí a technickými znalostmi pomáhat zákazníkům. Cílem naší společnosti je poskytovat komplexní služby. My ve společnosti AUTO DUBINA, a.s. jsme přesvědčeni, že i Vaše auto si zaslouží nejlepší péči a snažíme se proto ve všem co děláme, naplnit ty nejvyšší standardy.

Naše společnost provádí záruční opravy, pozáruční opravy, servis vozu, opravy, servis karosérií a laku, vypořádání pojistných události, mobil servis, Opravy karosérii se provádějí výhradně z použitím Škoda originálních dílů a příslušenství. Naši pracovníci Vám zaručí, že Vaše vozidlo bylo opraveno s nejlepší péčí. Lak karosérie provádí naši vysoce kvalifikování lakýrníci, využívající nejlepší barvy a vybavení k zajištění toho, že výsledný lak se kvalitou rovná továrnímu. V případě nehody Vašeho vozu vyřídíme pojistnou událost s pojišťovnou. Jsme smluvní partneři s předními pojišťovnami na trhu ALLIANZ, Česká pojišťovna Generali, Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna. Při pojistné události Vám můžeme poskytnout náhradní vozidlo.

Naše společnost provozuje mycí linku, na které si můžete Vaše auto umýt sami v krytém stání s tlakovou vodou nebo v samoobslužné mycí lince.

Ke komplexní službě můžeme přiřadit MOBIL servis, který je dosažitelný sedm dní v týdnu, 24 hodin.

K servisu a opravám vozidel se rovněž zabýváme prodejem Škoda originálních dílů a příslušenství. Pro vozy starších čtyř let nabízíme Šekovou knížku, kde se pohybují slevy na Škoda originální díly ve výši 10-20% na vybrané komponenty jako  jsou brzdy, spojka, výfuky, příslušenství, aj.

Dále nabízíme náhradní díly třídy ECONOMY a díly výměnným způsobem.

V naší provozovně ve spolupráci s odbornými školami se snažíme vychovávat budoucí mechaniky, karosáře, lakýrníky.

Firma AUTO DUBINA, a.s. je držitelem ISO 9001 certifikovanou karosárnu a lakovnu.

Myslíme na zákazníky, kteří mají vozy starší 4 let.

Objednání do servisu

Program šeková knížka je určena jak pro soukromé tak firemní zákazníky.