OCTAVIA COMBI

HYNEK ODLOŽILÍKIng. Hynek Odložilík

Vedoucí prodeje nových vozů
Tel:    +420 599 526 240, +420 731 657 909
E-mail: hodlozilik@auto-dubina.cz

DOST MÍSTA PRO CELOU RODINU

Nová a ještě prostornější Škoda Octavia počítá s celou vaší rodinou. Do zavazadlového prostoru o objemu 640 litrů pohodlně naložíte vše, co je potřeba, a ještě zbyde spousty místa pro cestující na předních i zadních sedadlech.

Zavazadlový prostor OC
Palubovka infoteinment OC
MODERNÍ INTERIÉR

Vítáme vás v interiéru nové generace, který posouvá měřítka ve své třídě. Head-up displej promítající informace na čelní sklo vám nabídne nový pohled na svět. Vše důležité potom najdete na dvou 10″ displejích. Minimalistické linie a ambientní osvětlení dotváří elegantní atmosféru na palubě.

ŠPIČKOVÁ BEZPEČNOST

Cestujte bez starostí, ať už se prodíráte ucpanými městskými ulicemi, nebo vás čekají dlouhé úseky na dálnici. Škoda Octavia, hodnocená plným počtem pěti hvězd v bezpečnostních testech Euro NCAP, přináší několik zcela nových asistenčních systémů, které spolu s až 10 airbagy posouvají ochranu cestujících opět o generaci dál.

Kolení airbag OC
Pohodlí opěrka OC
VÝJIMEČNÉ POHODLÍ

Spolehněte se, že do vaší cílové destinace dorazíte vždy odpočatí. Třeba díky masážní funkci pro sedadlo řidiče nebo speciálním komfortním hlavovým opěrkám vzadu. Nabídka komfortní výbavy sahá od adaptivního tempomatu (ACC) až po třízónovou automatickou klimatizaci Climatronic.

JEDINEČNÝ DESIGN

Prostorný interiér a mimořádná praktičnost je i v nové generaci modelu Combi ukryta v elegantním, nadčasovém designu. Dalším poznávacím znamením jsou LED světlomety vpředu i vzadu, které přinášejí perfektní viditelnost za všech podmínek.

interiér OC
Úsporný provoz OC
ÚSPORNÝ PROVOZ

Získejte prostorné rodinné auto, které je zároveň levné na provoz a ohleduplné k životnímu prostředí. Vybírejte z palety benzínových a naftových motorů dodávaných také v elektrifikovaných variantách.

Nejvyspělejší technika pro vaši bezpečnost

ASISTOVANÁ JÍZDA 2.0

BEZPEČNOSTNÍ ASISTENTY

LED OSVĚTLENÍ

SNADNÉ PARKOVÁNÍ

Asistovaná jízda 2.0 přebírá částečnou kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu.

Nová Škoda Octavia učiní vaši každodenní jízdu co nejbezpečnější.

Špičková LED technika přináší vyšší výkon, nižší spotřebu energie a nové bezpečnostní funkce.

Zaparkovat nikdy nebylo snazší. Stačí stisknout to správné tlačítko.