HYNEK ODLOŽILÍKIng. Hynek Odložilík

Vedoucí prodeje nových vozů
Tel:    +420 599 526 240, +420 731 657 909
E-mail: hodlozilik@auto-dubina.cz

RODINA SUPERB

NOVÁ DEFINICE LUXUSU

Superb Škoda jsou jedny z nejvíce ceněných a vyhledávaných vozů na trhu. Tyto vozy nabízejí dokonalé spojení vysoké kvality, luxusu a komfortu. Každý detail je pečlivě promyšlen a navržen tak, aby poskytl nejvyšší možnou úroveň pohodlí a spokojenosti. Vozidla Škoda Superb jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi a inovativními funkcemi, které zajišťují bezpečnost, ekonomičnost a šetrnost k životnímu prostředí. Tyto vozy jsou ideální volbou pro ty, kteří si přejí cestovat s maximálním komfortem a stylu.

SUPERB iV
SUPERB SPORTLINE
DOKONALE PADNOUCÍ DESIGN

V rámci úprav zaznamenal design vozu Superb drobné změny, díky kterým vůz vypadá zcela dokonale. Konečným výsledkem je ikonický design pyšnící se dynamičností a půvabem.

PROSTOR PRO VŠE DŮLEŽITÉ

Bohatý vnitřní prostor vozu Škoda Superb je světem sám pro sebe. Kromě dokonalého pohodlí pro všechny cestující je tam i obrovský prostor, který zajišťuje maximální praktičnost.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ CESTUJÍCÍCH

Cestující na předních i zadních sedadlech rozmazluje během jízdy široká řada různých komfortních a funkčních prvků.

INSPIRATIVNÍ BEZPEČNOST

Vůz Škoda Superb nabízí bezpečnost bez kompromisů. Mnoho inovací modelu se proto zaměřilo na jízdní asistenty, které nabízejí spoustu moderních funkcí.