Škoda 3x servis zdarma
MĚŘENÍ EMISÍ

provádíme u nás v autoservisu AUTO DUBINA, a.s. od roku 1999 pro osobní automobily značky Škoda od roku 2018 jsme rozšířili naše služby a provádíme měření emisí  osobních automobilů všech značek. Od téhož roku měřeni emisí přešlo na program pro měření emisí všech druhů a kategorií vozidel s vedením požadované evidence. Součástí programu je napojení SME do CIS Ministerstva dopravy ČR včetně fotodokumentace přítomnosti vozidla. Emisní stanice je propojena s přístroji (analyzátory/opacimetry) schválenými Ministerstvem dopravy ČR. Program Emise + CIS + FOTO slouží k pokrytí administrativních úkonů na stanici měření emisí.

Specializujeme se pouze na benzínové a naftové motory. Měření emisí vozidel s alternativním pohonem (LPG, CNG) u nás neprovádíme.

Měření Emisí Auto Dubina
PRŮBĚH MĚŘENÍ EMISÍ

Vozidlo se přistavuje s dostatečným množstvím paliva a provozních kapalin. Motor musí být před měřením emisí zahřátý na provozní teplotu. Před samotným měřením emisí se provádí vizuální kontrola – provede se kontrola skupin a dílů ovlivňující tvorbu emisí škodlivin. Posuzujeme úplnost a těsnost příslušných soustav, těsnost motoru, nepřípustné modifikace a nepřiměřené opravy. Kontrola ostatních zařízení určených ke snižování emisí se provede v rozsahu stanoveným výrobcem vozidla.

Měření provádí proškolený pracovník SME s osvědčením o odborné způsobilosti k měření emisí vozidel se zážehovými a vznětovými motory vydané Ministerstvem dopravy ČR.

Stanice měření emisí se řídí vyhláškou č. 211/2018 Sb.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ TECHNICKÉ KONTROLY

Technické kontroly provádíme zprostředkovaně u všech typů osobních vozidel.

Před technickou kontrolou doporučujeme kontrolní servisní prohlídku, která zahrnuje všechny tyto úkony, které náš mechanik zkontroluje:

  • kontrola osvětlení
  • účinnost brzd
  • kontrola podvozku a výfukové soustavy
  • kontrola množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrola tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrola stavu akumulátoru
  • kontrola platnosti technické kontroly
  • kontrola funkce stěračů a ostřikovačů

 

Jakoukoliv z výše uvedených služeb si můžete bezplatně objednat na zákaznické lince zdarma +420 596 711 114 nebo na naší emailové adrese: servis@auto-dubina.cz

a vyhnout se tak čekání. Vozidlo nám můžete nechat na servise a vyzvednout si ho až bude hotové.

Poplatek Emise 1190,-Kč
Poplatek  STK od stanice TK od 1 590,-Kč
Zprostředkování STK 968,-Kč
Ceny uvedené vč. DPH.

V případě zájmu se obracejte na naše servisní poradce:

JAROMÍR ZAJÍC

Jaromír Zajíc

Vedoucí servisních služeb
Tel:    +420 725 275 998
E-mail: jzajic@auto-dubina.cz

JAN MARTINEC

Jan Martinec

Servisní poradce
Tel:   +420 725 275 996
E-mail: jmartinec@auto-dubina.cz