KAMIQ
Škoda_kamiq_FL

HYNEK ODLOŽILÍKIng. Hynek Odložilík

Vedoucí prodeje nových vozů
Tel:    +420 599 526 240, +420 731 657 909
E-mail: hodlozilik@auto-dubina.cz

PORADÍTE SI S NÍM

Kamiq je městský crossover, který přebírá výhody SUV v podobě charakteristického designu Škoda oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytváří si své vlastní.

VNITŘNÍ SEBEDŮVĚRA

Síla a odvaha vždy vychází zevnitř a Kamiq se v tomto ohledu nijak neliší, protože plynule spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály.

SADA PRO PŘEŽITÍ VE MĚSTĚ

Každodenní život ve městě a jeho okolí může být docela náročný. Abychom to zvládli, je Kamiq vybaven komfortními prvky výbavy pro městskou džungli, takže si se vším dokážete hravě poradit.

BEZPEČNÉ ÚTOČIŠTĚ

Stejně jako u každého jiného vozu značky Škoda je také u vozu Kamiq bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systémů, např. asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) nebo proaktivní ochranu cestujících (Crew Protect Assist)

ŘEŠENÍ NA DOSAH RUKY

Charakteristickým znakem vozů značky Škoda jsou jedinečné vlastnosti Simply Clever. Tato sofistikovaná řešení, která usnadňují každodenní život, najdete ve voze Kamiq všude, kam se podíváte. Posuďte sami.

SPORTOVNÍ JÍZDA STISKNUTÍM TLAČÍTKA

Škoda Kamiq je postavena na nejnovější modulární platformě MQB A0, a proto je možné vůz vybavit nejmodernějšími technologiemi. Například zájemci o dynamičtější jízdu ocení regulaci posilovače řízení a systém nastavitelných tlumičů.

SPOJENÍ INOVACE A STYLU

Široký rozsah 16“ až 18“ kol z lehké slitiny doplňují inovativní designy Aero, které byly optimalizovány, aby se dosáhlo minimálního odporu.

TO VŠE A JEŠTĚ VÍCE
JUMBO BOX S LOKRTNÍ OPĚRKOU
LOKETNÍ OPĚRKA VZADU
SKLÁPECÍ STOLKY ZA PŘEDNÍMI SEDADLY
DRŽÁK NÁPOJŮ EASY OPEN
MEZIPODLAHA V ZAVAZADLOVÉM PROSTORU
OBOUSTRANNÝ KOBEREC
SÍŤOVÝ PROGRAM
HÁČKY NA TAŠKY