DNY TESTOVACÍCH JÍZD ŠKODA iV

DNY TESTOVACÍCH JÍZD ŠKODA iV

, ŠKODA V SRDCI BESKYD

 – DNY TESTOVACÍCH JÍZD ŠKODA iV – Po dvou letech se opět vracíme do normálu a otevíráme se společenskému a veřejnému životu.  Proto jsme chtěli předvést vlajkové vozy značky ŠKODA široké veřejnosti hned na jaře a umožnit Vám jedinečný zážitek se značkou ŠKODA.

USPOŘÁDALI JSME SPOLEČENSKOU AKCI DNY TESTOVACÍCH JÍZD ŠKODA iV.

Setkání jsme uspořádali v krásné lokalitě Beskyd – ve Frýdlantu nad Ostravicí – Nové Vsi, před penzionem Šance 14. 5. 2022. Akce proběhla v rámci srazu, určený pro automobily značky ŠKODA do roku výroby 1994. Už od brzkého rána se majitelé veteránů sjížděli, řadili a prohlíželi si své miláčky. Také my jsme připravovali naše zázemí, které tvořilo – nafukovací stan s příslušenstvím. Vystavili jsme vozy – 2x ŠKODA ENYAQ iV, ŠKODA KAROQ FL a nová ŠKODA FABIA.

Model ŠKODA ENYAQ iV byl doplněn o příslušenství – nosič kol a kolo značky ŠKODA. ŠKODA KAROQ FL vezl střešní box značky ŠKODA o objemu 380 l. Testovací jízdy byly naplánované po odjezdu veteránů na orientační jízdu plnou soutěží a plnění úkolů. Jízdy začaly v 10.00 hod až do 16.00 hod., trasa trvala cca 15-20 minut a byla dlouhá 10 km. Největší zájem byl o plně elektrický vůz ŠKODA ENYAQ iV a ŠKODA KAROQ facelift. Účastníci si také mohli prohlédnout interiér a exteriér modelu ŠKODA ENYAQ iV 80.

Pro děti jsme měli připravené soutěže v jízdě na odrážedlech, skákacího panáka, prolézání v dětském tunelu a malování na cestu. Pro větší děti jsme měli připravený interaktivní stůl. Každé dítě bylo odměněno malým dárkem – omalovánka, JO-JO, cyklistická láhev, hrací kostky, pexeso, časopisy. I rodiče byli odměněni za vykonanou testovací jízdu a vyplněnou kontaktní kartu. Odměnou jim byly drobné dárky – Kniha „Český evergreen ŠKODA OCTAVIA“, klíčenky, propisky s logem ŠKODA AUTO a AUTO DUBINA, term hrnky, multifunkční šátky, nabíjecí USB kabely atd.

Ráno byla vyhlášena soutěž „Zapůjčení vozu ŠKODA ENYAQ iV na víkend“. Hlavní organizátor p. Vladimír Němec vylosoval z 50 registrovaných účastníků jednoho výherce, který si užije víkendovou jízdu s plně elektrickým vozem ŠKODA ENYAQ iV.

Děkujeme Všem účastníkům a organizátorům a těšíme se na další ročník.