ŠKODA KAMIQ

Malé crossovery jsou dnes k vidění všude. Letos v září ŠKODA uvede na trh svůj první městský crossover ŠKODA KAMIQ. Tento vůz se může pochlubit jedinečným designem, praktickou výškou a pokročilými technologiemi v kabině i pod kapotou. Jedná se o skvělý vůz, který naplní všechny Vaše potřeby ve městě a přitom se vejde kamkoliv. Výborně se hodí pro každodenní jízdu ve městě, ať už jedete na nákup, pro děti do školy, do kroužků, na víkend s rodinou na chatu nebo na výlet do přírody. ŠKODA KAMIQ si tak poradí se všemi situacemi, se kterými se může ve městě i na venkově setkat.

Dvojité světlomety dávají vozu ŠKODA KAMIQ  neodolatelnou tvář. Nejvyšší stupeň výbavy tohoto vozidla využívá LED technologie, které vozu dodávají dynamičnost. KAMIQ je při pohledu zezadu snadno rozpoznatelný. Nezaměnitelná záď s horizontálně uspořádanými zadními svítilnami a nápis ŠKODA, vozu dávají jasně najevo, že patří do kategorie městského SUV.

Každý řidič jistě ocení vyspělé jízdní vlastnosti a nabídku úsporných a přitom výkonných motorů. Zájemci o tento vůz si mohou vybrat z nabídky moderních motorů: benzínového (TSI), dieselového (TDI) nebo pohonu na ekologický zemní plyn (CNG). Všechny tyto motorizace vyhovují současné emisní normě Euro 6d TEMP.

Interiér vozu navazuje na vnější design vozu. Nabízí výjimečný vnitřní prostor a bezpečnost. Vůz má v základní výbavě 9 airbagů, včetně kolenních a zadních bočních. Vůz je vybaven moderními asistenčními systémy a možností konektivity.

Čtyři cestující se mohou vydat na dlouhou a pohodlnou cestu kamkoliv s dostatkem vlastního prostoru, aniž by byli z cestování unavení. KAMIQ nabízí v zadní části vozu dostatek místa pro nohy cestujících. Vůz je vybaven palubním systémem Amundsen s 9,2“ dotykovým displejem. Ten je umístěn v horní části palubní desky v zorném poli řidiče a díky tomu je snadno ovladatelný.

Jízda s vozem ŠKODA KAMIQ je pro každého řidiče zážitkem a potěšením.

Kontakt na prodejce zde
Odkaz na stránky ŠKODA AUTO KAMIQ zde