SCALA MONTE CARLO
SCALA MONTE CARLO

NA PLNÝ PLYN

Stylový model inspirovaný úspěšnou a dlouhodobou závodní tradicí

Již od 496 900 Kč

106–116  g/km

Emise CO2

4.0–5.1  l/100km

Kombinovaná spotřeba

HLUBOCE ZAŽITÝ STYL

 

Vzhled modelu SCALA MONTE CARLO
se inspiroval nejen úspěšnou závodní tradicí,
ale i půvabem a elegancí místa,
kde se tato legendární rallye odehrává.

ŠPIČKOVÁ TECHNIKA
Odolnou karoserii vozu SCALA MONTE CARLO lze vybavit až 9 airbagy.
skoda-scala-monte-carlo

ŠPIČKOVÁ KONEKTIVITA

Život vám jistě usnadní konektivita nové generace,
a to díky funkcím jako je zabudovaná SIM karta
či bezdrátové propojení chytrého telefonu s vozem pomocí SmartLink.

Scala je moderní rodinný vůz, který svými parametry uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. A to jak  svým prostorem na předních sedadlech, ale i prostorem na zadních sedadlech. Což umožnuje pohodlné cestování i na dlouhých cestách. Dynamický vůz, ve kterém se snoubí promyšlený desing s praktičností a jednoduchostí propojený s příjemným jízdním zážitkem. Do detalů pečlivě navržený a prozkoušený model SCALA byl navržen tak, aby nejen skvěle vypadal, ale byl i mimořádně funkční.

Scala se výrábí  v motorizacích 1,0 TSI/66 kW G-TEC s velikostí nádrže 13,8 kg CNG. S tímto moterem má vozidlo velmi malé provozní náklady na jeden kilometr. Zavazadlový prostor u tohoto modelu je 339 l a při sklopených sedadlech 1 282 l. vyrábí se pouze ve výbavovém stupni Style. Dalšími motorizacemi jsou 1,0 TSI/70 kW, 1,0 TSI/85 kW, 1,0 TSI/85 kW s automatickou převodovkou, 1,5 TSI ACT/110 kW, 1,5 TSI ACT/110 kW s automatickou převodovkou, 1,6 TDI/85 kW a 1,6 TDI/85 s automatickou převodovkou.

Sportovně laděný model Scala Monte Carlo má kola z lehké slity 17“ VOLANS – Monte Carlo, sportovní sedala v barvách Monte Carlo, panel přístrojů Monte Carlo. Malý kožený paket s červeným prošitím, černý strop, černě lakovaný rámeček okolo chladiče, vnější zpětná zrcátka černě lakovaná, spoiler na předním nárazníku černě lakovaný, difuzor zadního narazníku černě lakovaný, černě lakované kryty bočních prahů, panoramatická střecha s černým spoilerem 5. dveří, nápisy na 5. dveřích v černé barvě a dekorační prahové lišty SCALA. Navíc oproti výbavě Style má model Monte Cvarlo KESSY – bezklíčové odemykání , zamykaní a startování; Asistent změny jízdního pruhu (Side Assist); Asistent vyparkování (Rear Traffic Alert); Volba jízdního režimu (DRIVING MOSE SELECT); parkovací senzory vpředu a vzadu a zadní pakrovací kamera (REAR VIEW CAMERA).