SPORTOVNÍ DEN S HC FRÝDEK MÍSTEK

Letos potřetí jsme se účastnili veřejné akce Sportovní den s HC Frýdek Místek. Prezentovali jsme hlavně plně elektrické vozy Škoda Enyaq iV a Škoda Enyaq Coupé RS iV. Chtěli jsme všem vytvořit jedinečný zážitek v elektrických vozech se značkou Škoda.

ENYAQ iV
ENYAQ iV

Sportovní den proběhl na městském stadioně na Stovkách ve Frýdku Místku. Za slunečného počasí jsme v neděli dopoledne připravili naše zázemí – nafukovací stan s příslušenstvím a vozy Škoda Enyaq iV, Škoda Enyaq Coupé RS iV, Škoda Octavia, Škoda Karoq a Škoda Scala.

Model ŠKODA Karoq byl doplněn o příslušenství – střešní box značky ŠKODA o objemu 380 l.

ŠKODA NABITÉ DNY 2023
SPORTOVNÍ DEN ENYAQ iV

Testovací jízdy byly naplánované od 11.00 hod. Největší zájem byl o jízdy v elektrických vozech především ve vozech Škoda Enyaq Coupé RS iV a Škoda Enyaq iV.

Nejčastější otázky zákazníků byly ohledně dojezdu na jedno nabití, jaká je cena za jednu 1 kW, jaké jsou zkušenosti s nabíjením na veřejných stanicích a cena vozu. Největší zájem o elektrické vozy mají vlastníci fotovoltaických elektráren, které mají instalované ve svých domech anebo firmách. Oba vozy Škoda Enyaq byly neustále na testovací jízdě. Jízda trvala 15 – 20 minut a měla cca 15 km. Dle požadavku návštěvníka se mohl projet po městě nebo mimo město.

Každý účastník jízdy byl ohromen tichou jízdou a akcelerací elektrického vozu. Oceňovali pohodlnou jízdu, kvalitní zpracování interiéru vozu a komfortní podvozek, který si poradí i většími nerovnostmi.

Pro děti jsme měli připravené soutěže v jízdě na odrážedlech, skákacího panáka, nafukovací hrad, střílení pukem na branku měřené radarem, střelba pukem na přesnost a možnost vyzkoušet si nejnáročnější disciplínu „slide boardy“.

SKÁKACÍ HRAD
VOUCHER

Hlavní cenou bylo „Zapůjčení vozu ŠKODA ENYAQ iV na víkend“.

A tady je náš výherce hlavní ceny zapůjčení plně elektrického vozu Škoda Enyaq iV.

Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další ročník.