NOVÁ OCTAVIA JE TU

Nová Octavia je tu, nejprodávanější model automobilky Škoda ukázal svou novou tvář. Octavia přiváží decentní úpravy v designu, vylepšenou techniku i udržitelnější interiér.

„Naši zákazníci od modelu Octavia právem očekávají mnoho a tato modernizace posouvá náš nejprodávanější model na vyšší úroveň. Díky inovacím, jako je zcela přepracovaný infotainment systém, nové bezpečnostní systémy, větší využití udržitelných materiálů a výkonnější přední světlomety, ještě lépe vyhoví našim zákazníkům. Jsem přesvědčen, že naše nejnovější Octavia překvapí a potěší všechny cestující a potvrdí svou roli našeho nejoblíbenějšího vozu,“ říká k úspěchu modelu šéf automobilky Klaus Zellmer. Nová Octavia je tu. Teď přijíždí Octavia v inovované podobě.

OMLAZENÍ LEHKÝM PEREM

Inovace ve vzhledu jsou viditelné na první pohled. Pro novinku je charakteristické nové pojetí světlometů, které teď fyzicky i graficky více objímají masku chladiče. I ta prošla decentními úpravami, její lamely jsou vzpřímenější, celá příď přitom působí uhlazenějším dojmem. To je mimo jiné dáno i tím, že tu na sebe jednotlivé linie víc navazují. Kompletně nový je i zadní nárazník.

Nová Škoda

Novinka působí velmi svěžím dojmem, jako by designéři změny načrtli jen tak zlehka. Ve skutečnosti jdou ale i změny v designu přídě a zádě vozu do hloubky a jsou velmi propracované. Některými prvky se inovovaná Octavia inspirovala u nového modelu Superb, ovšem s tím, že obdobná řešení používá Octavia v trochu sportovnějším pojetí. Designéři razí filosofii, že čím menší model vozu Škoda, tím dynamičtější může být jeho design. Však také inovovaná Octavia přijíždí rovnou i v provedení RS.

UDRŽITELNOST I LEPŠÍ TECHNIKA

Mimochodem, světlomety v novém designu dostaly volitelně také vylepšenou Matrix technologii s 36 segmenty namísto 24 a s novými funkcemi, které umožnily z nárazníku odstranit mlhová světla. V tomto provedení také světlomety obsahují moderní prosvětlený prvek Crystallinium.

Octavia

V interiéru se může posádka těšit na ekologické materiály a volitelně také třináctipalcový displej navigace. U vylepšené Octavie je standardem desetipalcový displej a také dvouzónová automatická klimatizace, silnější nabíjení přes porty USB-C nebo vylepšený systém bezklíčového přístupu k vozu Kessy.

Kontakt na prodejce zde

Oficiální web Auto Škoda