NAŠE TESTOVACÍ JÍZDY „ŠKODA V SRDCI BESKYD“
Event - Palkovické hůrky banner

Setkání jsme uspořádali v krásné lokalitě Beskyd – v Palkovických Hůrkách – u Rekreačního střediska Palkovické Hůrky 11. 5. 2024. Akce proběhla v rámci srazu, určený pro automobily značky Škoda do roku výroby 1994.

event foto 2024
event foto stan 2024

Už od brzkého rána se majitelé veteránů sjížděli, řadili a prohlíželi si své miláčky. Také my jsme připravovali naše zázemí, které tvořilo – nafukovací stan s příslušenstvím. Vystavili jsme vozy – 1x Škoda Enyaq, Škoda Kodiaq, Škoda Superb a Škoda Karoq.

Model Škoda Kodiaq byl doplněn o příslušenství – nosič kol a kolo značky Škoda. Škoda Karoq vezl střešní box značky Škoda o objemu 380 l.

event foto kodiaq 2024
event foto enyaq brana 2024

Testovací jízdy byly naplánované po odjezdu veteránů na orientační jízdu plnou soutěží a plnění úkolů. Jízdy začaly v 10.00 hod až do 16.00 hod., trasa trvala cca 15-25 minut a byla dlouhá 20 km. Největší zájem byl o plně elektrický vůz Škoda Enyaq a Škoda Kodiaq. Účastníci si také mohli prohlédnout interiér a vystavovaných modelů.

Pro děti jsme měli připravené soutěže v jízdě na odrážedlech, skákacího panáka, skákací hrad a malování na beton. Pro větší děti jsme měli připravené i hrací karty s motivy servisu. Každé dítě bylo odměněno malým dárkem – omalovánka, nafukovací balónek, cyklistická láhev, pexeso, kšiltovky a sluneční brýle. I rodiče byli odměněni za vykonanou testovací jízdu a vyplněnou kontaktní kartu. Odměnou jim byly drobné dárky – Kniha „Český evergreen Škoda Octavia“, klíčenky, propisky s logem AUTO DUBINA, trika, kšiltovky, multifunkční šátky, atd.

event foto deti soutez 2024
Darkový poukaz Skoda Enyaq

Ráno byla vyhlášena soutěž „Zapůjčení vozu Škoda Enyaq na víkend“. Hlavní organizátor p. Vladimír Němec vylosoval z 50 registrovaných účastníků jednoho výherce, který si užije víkendovou jízdu s plně elektrickým vozem Škoda Enyaq.

Děkujeme Všem účastníkům a organizátorům a těšíme se na další ročník.

event foto lysa 2024