SPORTOVNÍ DEN S HC FM

Letos počtvrté jsme byli partnerem veřejné akce Sportovní den s HC Frýdek Místek ve Starém Městě. V krásném slunečním dni jsme prezentovali vozy Škoda Kodiaq, Škoda Superb a Škoda Enyaq. Chtěli jsme všem návštěvníkům vytvořit jedinečný zážitek testovací jízdou v nových modelech značky Škoda. Děti i dospělí si mohli vyzkoušet různé sportovní aktivity, které pro ně připravil sportovní hokejový klub Frýdek-Místek, jako např. ve fanzóně být v roli hokejisty nebo brankáře. Pro fanoušky klubu byl uspořádán terénní závod „ŽELEZNÝ RYSÁK“. Závod připravil mládežnický trenér a otec čerstvého mistra světa Ondřeje Paláta Pavel Palát.

Sportovni_den_hc_fm
Sportovni_den_hc_fm_2
NÁŠ STÁNEK AUTO-DUBINA
NÁŠE FLOTILA VOZŮ
Sportovni_den_hc_fm_3
Sportovni_den_hc_fm_deti
START TERENNÍHO ZÁVODU
SPORTOVNÍ MLÁDEŽ
Sportovni_den_hc_fm_Jan_Vytisk
Sportovni_den_hc_fm_dubina
HOKEJISTÉ HC FRÝDEK-MÍSTEK
HOKEJISTÉ HC FRÝDEK-MÍSTEK
Sportovni_den_hc_fm_deti2
Sportovni_den_hc_fm_8
SPORTOVNÍ AKTIVITY
VYHODNOCENÍ DĚTSKÉ KATEGORIE
Sportovni_den_hc_fm_palat
Sportovni_den_hc_fm_vyherce
S PAVLEM PALÁTEM
VÝHERCE ZAPŮJČENÍ VOZU ENYAQ NA VÍKEND

Testovací jízdy byly naplánované od 12.00 hod. Velký zájem byl o jízdy v nových vozech Škoda Kodiaq a Škoda Superb. Neméně dotazovaný byl také plně elektrický vůz Škoda Enyaq. Nejčastější otázky zákazníků byly ohledně nového infotainmentu a ovládání pomocí multifunkčních Smart Dials. Také je zajímalo nové umístění voliče automatické převodovky pod volantem. Jízda trvala 15 – 20 minut a měla cca 15 km. Dle požadavku návštěvníka se mohl projet po městě nebo mimo město. Každý účastník jízdy byl ohromen tichou a pohodlnou jízdou. Oceňovali kvalitní zpracování exteriéru a interiéru vozu.

Pro menší děti jsme měli připravený závod v jízdě na odrážedlech. Větší děti obdržely za své sportovní výkony drobné dárky v podobě sportovního vybavení značky Škoda, klíčenky, propisky a jiné dárkové předměty.

Děkujeme Všem návštěvníkům a sportovcům za aktivní účast, sportovnímu hokejovému klubu Frýdek-Místek za spolupráci, a těšíme se na další ročník s HC Frýdek-Místek.