SPORTOVNÍ DEN S HC FRÝDEK MÍSTEK

AUTO DUBINA, a.s. jako hlavní partner zve všechny své zákazníky a příznivce značky Škoda na akci „SPORTOVNÍ DEN S HC FRÝDEK MÍSTEK“, kde Vám předvedeme nové vozy značky Škoda, a především Vám chceme představit plně elektrický vůz Škoda Enyaq iV. Je to vůz s plně elektrickým pohonem, který přináší jedinečný pohled na technologie, design, mobilitu a ekologickou zodpovědnost. Řidiči si tak budou moci zažít naprosto tichou jízdu plně elektrického vozu.

Hokejový Klub HC Frýdek Místek si i letos připravil pro své fanoušky a příznivce sportu zábavné sportovní odpoledne. Pro všechny je připraven pestrý program jako například aktivity ve sportovní zóně, kde se budou plnit různé disciplíny o pěkné věcné ceny. Dalším bodem programu bude příležitost setkat se s novými hráči prvoligového A týmu, pro děti bude k dispozici skákací hrad a vyvrcholením bude jistě fotbalové klání mezi samotnými hokejisty HC Frýdek Místek a týmem složený z fanoušků klubu. Před utkáním máte možnost si nechat podepsat dres, hokejku nebo památník. Jsou připravené i hráčské kartičky.

SPORTOVNÍ DEN S HC FRÝDEK MÍSTEK

„Oproti minulému roku jsme naší sportovní zónu trochu obměnili. Nebudou ale chybět oblíbené hokejové disciplíny, či stiga hokej. Nově si budete moci vyzkoušet třeba chůzi na chůdách, nebo využít naší novinku v podobě severoamerické hry cornhole. Nejen děti, ale i dospělí, si můžou zahrát na malém hřišti hokejbal. Věřím, že si každý tady to své najde,“ říká výkonný manažer frýdecko-místeckého klubu Jakub Mikulík.

V rámci Sportovního dne s HC Frýdek Místek máte možnost si vyzkoušet modely Škoda, které proběhnou

11. 6. 2023 od 10:00 do 16:00 hod.

VE FRÝDKU MÍSTKU NA STADIONU STOVKY

Program:

10:00 – 16:00 představení vozu Škoda Enyaq iV
11:00 – 16:00 testovací jízdy s vozy Škoda Enyaq Coupé RS iV, Škoda Enyaq iV, Škoda Octavia
12:00 – 15:00 fotbalová a hokejbalová utkání mládeže HC Frýdek Místek
14:15 – 14:45 autogramiáda hráčů HC Frýdek-Místek
15:00 – 16:30 fotbalové utkání mezi fanoušky a hokejisty A-týmu HC Frýdek-Místek
12:00 – 16:00 sportovní disciplíny – curling s hokejkou, Stiga hokej – trefovaní se míčkem do malého otvoru při dlouhé střele a nejnáročnější disciplína „slide boardy“
10:00 – 16:00 soutěže pro děti (závod na dětských odrážedlech, skákací panák)

Soutěž o zapůjčení vozu Škoda Enyaq iV na víkend!

DOPROVODNÉ AKCE

Po celou dobu konání akce bude pro děti k dispozici skákací hrad a bohaté občerstvení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!