ENYAQ FOUNDERS EDITION
ENYAQ iV FOUNDERS EDITION

Naše první plně elektrické SUV vzdává hold našemu 125. výročí, které tento rok oslavujeme. Rozhodli jsme se nabídnout našim zákazníkům při této příležitosti jedinečný model, který by oslavil oba tyto milníky v historii naší společnosti. Před samotným uvedením jsme vám jej ale chtěli představit. Přivítejte nový Enyaq.

Naše první plně elektrické SUV vzdává hold našemu 125. výročí, které tento rok oslavujeme. Rozhodli jsme se nabídnout našim zákazníkům při této příležitosti jedinečný model, který by oslavil oba tyto milníky v historii naší společnosti. Před samotným uvedením jsme vám jej ale chtěli představit. Přivítejte vůz Enyaq Founders Edition.

Tato limitovaná edice – Founders Edition – je momentálně na samotném vrcholu celého portfolia modelu Enyaq. Určitou exkluzivnost tomuto modelu dodává i skutečnost, že jde o omezenou edici, protože celkově bude vyrobeno jen 1895 vozů tohoto provedení (podobnost s rokem založení společnosti není náhodná).

Řečí již ale bylo dost. Je čas podívat se na Enyaq Founders Edition!

OKAMŽITĚ ROZPOZNATELNÝ

Exteriér modelu Enyaq Founders Edition nabízí několik speciálních prvků, které najdete jen u této edice. Exkluzivní barevná kombinace ihned upoutá zrak všech lidí okolo – Founders Edition bude k dispozici buď v černé Magic (s měděnými kontrastními prvky), nebo ve stříbrné Arctic (s černými kontrastními prvky). Rovněž je to v současnosti jediné provedení modelu Enyaq s nárazníky a spodními částmi dveří v barvě karoserie. Výjimečná jsou i samotná kola – verze Founders Edition bude osazena 21‘‘ koly Aquarius ve dvou odstínech, která nebudou použita u žádného jiného modelu.

POHODLÍ PŘEDEVŠÍM

Enyaq Founders Edition vás bude rozmazlovat na každém kroku. V interiéru vás uvítá hnědá barva Cognac interiéru ecoSuite, který lze na přání nahradit černým Suite. Obě designové varianty jsou u této verze modelu doplněny černým stropem. Na sportovním vyhřívaném tříramenném volantu je nápis Founders Edition a hlavně výrobní číslo vozu (například první Enyaq Founders Edition, který sjede z linek, bude mít číslo 0001/1895). Aby bylo zajištěno maximální pohodlí na delších cestách, je součástí standardní výbavy i rychlé nabíjení (125 kW pro verzi Enyaq 80).

Nerezové kryty pedálů
KESSY – bezklíčové zamykání a startování
Nabíjecí box pro smartphone
Akustická přední boční okna se SunSet
Pádla pod volantem pro ovládání rekuperace
Volba jízdního režimu
Progresivní řízení
Rozpoznání únavy řidiče

HYNEK ODLOŽILÍKIng. Hynek Odložilík

Vedoucí prodeje nových vozů
Tel:    +420 599 526 240, +420 731 657 909
E-mail: hodlozilik@auto-dubina.cz